نمایشگاه فاطمیه با عنوان «در سوگ یاس» ـ سربیشه

نمایشگاه در سوگ یاس به همّت طلاب حوزه علمیه مرحوم داوری سربیشه در ایام فاطمیه (بهمن 98) در مسجد علی بن ابیطالب(ع) برگزار شد.
.......
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز (۱۴ بهمن ۱۳۹۸) در دیدار با دست اندرکاران نمایشگاه "در سوگ یاس" ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: این نمایشگاه که در ایام شهادت حضرت زهرا (س) در شهرستان سربیشه دایر شد نمایشگاه خوبی بود. شما نوجوانان و جوانان در این مراسم حضور داشتید و کار بزرگی را رقم زدید که جای تقدیر دارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: قرآن کریم معجزه خداوند است و به راستای سوره مبارک کوثر برای حضرت زهرا(س) است و معجزه این سوره هم همان حضرت زهرا (س) است.

وی اظهار داشت: در آخرالزمان دنیا منتظر فرزند حضرت زهرا(س) است و شما جوانانی که این راه را انتخاب کرده‌اید جای خوبی را برگزیدید و باید بیشتر از این تلاش کنید چرا که ارزشمندترین سرمایه شما فرهنگ است که با برگزاری اینچنین نمایشگاه‌هایی نمایش داده می‌شود.
مسئول آموزشی حوزه علمیه سربیشه نیز در این دیدار با بیان اینکه در این شهرستان تنها یک حوزه علمیه فعال است گفت: در این حوزه علمیه 64 نفر برادر در بخش عمومی مشغول به تحصیل هستند.

الادری با بیان اینکه حوزه علمیه سربیشه سال 89 راه‌اندازی شده است افزود: تلاش می‌شود تا در صورت امکان حوزه علمیه خواهران نیز در این شهرستان دایر شود.

وی از حضور و استقبال جوانان در برپایی نمایشگاه تشکر کرد و گفت: مردم از نمایشگاه در سوگ یاس رضایت داشتند و این نمایشگاه در دو شیفت صبح و عصر دایر بود و تلاش شد تا در آن صحنه‌های زندگی حضرت زهرا (س) به نمایش گذاشته شود.